Kosmetické přípravky

Křivoklátské mýdloKŘIVOKLÁTSKÉ TEKUTÉ MÝDLO® - tělový šampon

KŘIVOKLÁTSKÉ TEKUTÉ MÝDLO® je výrobek, který je určen pro mytí celého těla, včetně vlasů.

KŘIVOKLÁTSKÉ TEKUTÉ MÝDLO® je koncipováno z kvalitních moderních a dermatologicky příznivých složek, které společně s vyváženým pH zajišťují splnění veškerých nároků na zajištění každodenní hygieny při zachování všech požadavků na maximální šetrnost k pokožce.

KŘIVOKLÁTSKÉ TEKUTÉ MÝDLO® je parfémováno jemným exotickým parfémem a vyráběno ve variantě čiré nebo tónované do červena.

Výrobek je dodáván v PET lahvích s dávkovačem, hmotnost náplně 500 g nebo v PE kanystrech o hmotnosti 3000 g. Skupinové balení v papírovém kartónu obsahuje 16 ks lahví nebo 4 kanystry.

KŘIVOKLÁTSKÉ TEKUTÉ MÝDLO® skladujte při teplotě +5 až +30oC.

Výrobek KŘIVOKLÁTSKÉ TEKUTÉ MÝDLO® byl schválen Státním zdravotním ústavem v Praze a jeho vlastnosti přezkoušeny Státním zkušebním ústavem lehkého průmyslu v Praze.

.

 

Nástěnný dávkovačNÁSTĚNNÝ DÁVKOVAČ tekutých mýdel, mycích a čistících prostředků

Dávkovač je určen pro dávkování tekutých mýdel, všech druhů tekutých mycích a čistících prostředků, i tekutých suspenzních prostředků jako např. RUTO®.

Dávkovač najde uplatnění v hotelích, restauracích, zdravotnických zařízeních, společenských a sociálních zařízeních i v domácnostech.

Dávkovač vyniká dlouhodobou životností, snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou.

Dávkovač je dodáván v provedeních:
           bílé s čirou nádobou; bílé s kouřovou nádobou; chrom s čirou nádobou; chrom s kouřovou nádobou